Beste gratis VPN's voor Windows 11 in 2023 (en installatiehandleiding) (2023)

Beste gratis VPN's voor Windows 11 in 2023 (en installatiehandleiding) (1)

Windows beschikt over hulpmiddelen om u te beschermen tegen virussen en kwaadaardige bestanden, maar als u uw online activiteiten verborgen wilt houden, heeft u een virtueel particulier netwerk nodig. Nu zijn er een heleboel gratis VPN-services beschikbaar, maar slechts weinigen hebben de downloadsnelheden, privacyfuncties of uitgebreide netwerken die nodig zijn voor regelmatig gebruik. Dat is waar wij in beeld komen: we hebben de beste gratis VPN’s voor Windows 11 verzameld, zodat u minder tijd hoeft te besteden aan onderzoek en meer kunt doen aan de dingen waar u van houdt.

Allereerst: waarom zou je je überhaupt druk maken over een VPN? Welnu, ze zijn een snelle en gemakkelijke manier om ISP-beperking te stoppen, toegang te krijgen tot uw favoriete streamingdiensten op vakantie en uw echte IP-adres en locatie te verbergen voor iedereen die het netwerk in de gaten houdt. Met andere woorden: VPN's zijn zeer nuttige hulpmiddelen voor iedereen die waarde hecht aan online privacy.

Hieronder bespreken we de beste gratis VPN’s voor Windows 11-gebruikers. Hier is een kort overzicht van elk, voor het geval u weinig tijd heeft:

De beste gratis VPN's voor Windows 11

 1. ProtonVPN: Beste gratis VPN voor Windows 11.Biedt onbeperkte bandbreedte, een strikt beleid zonder logbestanden en tal van geavanceerde functies.
 2. Windschrijver:Heeft een tiental gratis serverlocaties en geen limiet op gelijktijdige verbindingen, plus een solide privacybeleid. 10 GB data per maand
 3. TunnelBeer:Gratis VPN met een maandelijkse limiet van 2 GB. Eersteklas snelheden en meer dan 40 landen om uit te kiezen. Heeft meerdere onafhankelijke audits ondergaan.
 4. Verstop me:Geen registratie vereist. Strikt zero-logs-beleid en een goede set privacyfuncties. Gratis gebruikers zijn beperkt tot 10 GB aan data per maand

Op zoek naar eersteklas beveiliging met een beperkt budget? NordVPN,Surfhaai, EnExpressVPNzijn de best betaalde VPN's voor Windows 11 die de bank niet kapot zullen maken. Bovendien bevatten ze allemaal een geld-terug-garantie van 30 dagen, zodat u ze zonder risico kunt uitproberen.

Vraagt ​​u zich af hoe we de beste gratis VPN’s voor Windows 11 hebben gevonden? We hebben de beste gratis VPN's voor Windows gekozen door te zoeken naar degenen die aan de volgende criteria voldoen (meer over ons testproceslater):

 • Echt gratis VPN-provider (dus geen gratis proefperiode)
 • Gebruiksvriendelijke app voor Windows (en idealiter ook voor mobiele apparaten)
 • Snel genoeg gemiddelde snelheden voor browsen en streamen
 • Beveiligt gegevens met hoogwaardige encryptie
 • Strikt zero-logs-beleid om uw online privacy te beschermen

Beste gratis VPN's voor Windows 11

Hier is onze lijst met de beste gratis VPN’s voor Windows:

1. ProtonVPN

Augustus 2023

Beschikbare apps:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Website: www.protonvpn.com

Geldteruggarantie:30 DAGEN

ProtonVPNis een van de weinige gratis VPN-diensten met onbeperkte bandbreedte. Het leverde toonaangevende gemiddelde snelheden op in onze meest recente tests, dus het is geschikt voor alle online activiteiten die u heeft gepland. Er zijn geen specifieke streamingservers, maar naar onze ervaring zijn er normaal gesproken maar een paar pogingen nodig om er een te vinden die werkt met platforms als Netflix. Houd er rekening mee dat gratis gebruikers beperkt zijn tot drie locaties: de VS, Nederland en Japan.

Ongeacht of u voor een gratis of betaald abonnement kiest, ProtonVPN maakt gebruik van AES-256-codering. Daarnaast biedt het diverse extra functies, zoals een kill switch, IPv6- en DNS-lekbescherming en een accelerator die je internetsnelheid aanzienlijk kan verbeteren.Deze VPN houdt geen logboeken bij die u zouden kunnen identificerenen heeft het bewezen met een onafhankelijke audit.

Het gratis abonnement van ProtonVPN is beschikbaar voor Windows, Android, Mac, iOS, Amazon Fire TV en Linux. Vroeger had je een betaald abonnement nodig om deze service op je router te installeren, maar gelukkig is dat niet langer het geval (hoewel handmatige installatie nog steeds vereist is).

Pluspunten:

 • Geen bandbreedtelimiet
 • Maakt 10 gelijktijdige verbindingen mogelijk
 • Een van de snelste gratis VPN's die beschikbaar zijn
 • Ideaal voor online veiligheid en privacy

Nadelen:

 • App kan even wennen zijn

Onze score:

4uit5

SNELLE SNELHEDEN: ProtonVPN is onze eerste keuzevoor iedereen die Windows 11 gebruikt. Het is snel, veiligheidsbewust en biedt onbeperkte bandbreedte. Betaalde abonnementen worden geleverd met een geld-terug-garantie van 30 dagen.

Lees ons volledigeProtonVPN-recensie.

2. Windschrijver

Beste gratis VPN's voor Windows 11 in 2023 (en installatiehandleiding) (3)

Beschikbare apps:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Website: www.windscribe.com

Geldteruggarantie:3 DAGEN

Windschrijverheeft een basisbandbreedtelimiet van 2 GB per maand, maar u kunt dit verhogen naar 10 GB door uw e-mailadres te bevestigen. Gratis gebruikers hebben toegang tot servers in een tiental landen, en er is geen limiet voor gelijktijdige verbindingen. Deze VPN bood vroeger streamingservers aan, maar heeft deze sindsdien verwijderd en worstelt met een flink aantal grote platforms (hoewel ons team Netflix US kon bekijken).

Deze service garandeert uw online privacy met behulp van IPv6- en DNS-lekbescherming, AES-256-codering en een kill-schakelaar. Er is ook een split-tunneling-functionaliteit voor het geval u zich geen zorgen hoeft te maken over het verbergen van verkeer van specifieke apps of websites en een paar geavanceerde functies zoals een proxy-gateway die verkeer van uw tv of gameconsole kan omleiden. Belangrijker,Windscribe heeft een solide privacybeleiden houdt geen logboeken bij van gebruikersgegevens.

De gratis versie van Windscribe kan op verschillende besturingssystemen worden gebruikt. Het is beschikbaar op Windows, Android, Mac, Linux, iOS en Amazon Fire TV. Routers vereisen handmatige installatie.

Pluspunten:

 • Servers in meerdere landen, waaronder de VS en het VK
 • Biedt 10 GB aan data per maand
 • Gebruik het op zoveel apparaten tegelijk als je wilt
 • Sterke online beveiligingstools

Nadelen:

 • Niet de beste in het verkrijgen van toegang tot populaire streamingdiensten

Onze score:

4uit5

SERVERS IN 10 LANDEN:Met Windscribe kun je je verstoppenuw echte IP-adres en blader veilig op de reguliere website. Houdt geen logboeken bij en biedt drie dagen garantie op betaalde abonnementen, op voorwaarde dat je minder dan 10 GB aan data hebt gebruikt.

Lees ons volledigeWindscribe-recensie.

3. TunnelBeer

Beschikbare apps:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android

Website: www.Tunnelbear.com

Geldteruggarantie:Geen

TunnelBeerheeft een uitgebreid netwerk en alle 40+ landen zijn beschikbaar voor gratis gebruikers. Het heeft onlangs de bandbreedtelimiet verhoogd van 500 MB per maand naar 2 GB, waardoor het iets nuttiger is geworden voor mensen die hun verkeer regelmatig willen beveiligen. Deze VPN maakt torrenting mogelijk en werkt goed voor de meeste taken, maar heeft grote moeite om toegang te krijgen tot streamingplatforms. Aan de positieve kant presteerde het goed in onze laatste snelheidstests, met een gemiddelde van meer dan 200 Mbps.

Deze service beschikt over alle essentiële beveiligingsfuncties, waaronder 256-bit-codering, een kill-schakelaar en lekbescherming. Er is ook een split-tunneling-functionaliteit, een stealth-modus genaamd GhostBear waarmee je vrij kunt browsen in plaatsen als China, en een no-logs-beleid. Bovendien,TunnelBear onderwerpt zich jaarlijks aan een onafhankelijke auditom dit te verifiëren.

Het gratis abonnement van TunnelBear kan worden gebruikt op Windows, Android, Mac, iOS en Linux. Routers worden momenteel niet ondersteund, hoewel dit in de toekomst kan veranderen.

Pluspunten:

 • Gratis servers in meer dan 40 landen
 • Gratis Windows VPN die werkt in China
 • Beveiliging omvat encryptie en een no-logs-beleid
 • Maakt een willekeurig aantal gelijktijdige verbindingen mogelijk

Nadelen:

 • Niet goed in het verslaan van geografische beperkingen

Onze score:

3.5uit5

GEAUTORISEERDE GEEN-LOGS VPN:TunnelBear geeft u toegangal zijn servers zelfs via het gratis abonnement voor Windows 11. Veiligheidsbewuste service met 256-bit-codering. Onafhankelijk gecontroleerd om het no-logs-beleid te bewijzen.

Lees ons volledigeTunnelBear-recensie.

4. Verberg mij

Beschikbare apps:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Website: www.hide.me

Geldteruggarantie:30 DAGEN

Verstop mekunt u zich aanmelden zonder zelfs maar een e-mailadres op te geven. Gratis gebruikers kunnen kiezen uit acht verschillende serverlocaties en elke maand tot 10 GB aan bandbreedte gebruiken. Terwijl deze service geweldig istorrentenofgamen, heeft het moeite om zelfs de eenvoudigste geografische beperkingen te omzeilen. Met andere woorden: als je wilt streamen, raden we je aan ergens anders te zoeken.

Of u nu het gratis of betaalde abonnement van Hide.me gebruikt, u profiteert van het strikte geen-logboekbeleid. 256-bit AES-encryptie en DNS-lekbescherming zijn ook inbegrepen, zodat uw gegevens niet kunnen worden gecontroleerd wanneer u zich op openbare wifi bevindt. In tegenstelling tot de meeste gratis VPN's heeft u ook 24 uur per dag toegang tot livechat en e-mailondersteuning, waardoor u nog eenvoudiger aan de slag kunt.

Krijg niet alleen toegang tot het gratis abonnement van Hide.me op Windows, maar ook op andere besturingssystemen zoals Android, Mac, iOS en Linux. Er is ook een app beschikbaar om te downloaden voor Amazon Fire TV, terwijl browserextensies kunnen worden gevonden voor Chrome, Firefox en Edge. Voor gebruik met wifi-routers is een handmatige installatie vereist.

Pluspunten:

 • Er is geen aanmelding of betalingsmethode vereist voor het gratis abonnement
 • Acht verschillende serverlocaties (inclusief de VS)
 • Inclusief toegang tot 24/7 livechat en e-mailondersteuning

Nadelen:

 • Met Ony is één verbinding tegelijk mogelijk
 • Redelijk lage snelheden

Onze score:

3.5uit5

GEEN REGISTRATIE VEREIST:Hide.me heeft je niet nodigom u aan te melden voor een account. Er is geen bandbreedtebeperking en u krijgt elke maand 10 GB aan gegevens. Maakt gebruik van encryptie en omvat 24/7 ondersteuning via livechat en e-mail. Betaalde abonnementen worden geleverd met een geld-terug-garantie van 30 dagen.

Lees ons volledigeHide.me-recensie.

Hoe installeer je een gratis VPN op Windows 11

Er zijn een aantal manieren waarop je een gratis VPN op Windows 11 kunt installeren. Het eenvoudigste is om een ​​app van derden te installeren (zoals die van een van de hierboven genoemde VPN’s). De andere methode is het opzetten van een VPN-verbinding via de Windows-instellingen. We behandelen beide in dit bericht.

Zo kunt u een gratis VPN op Windows 11 installeren via een app van derden:

 1. Meld u aan met een gratis VPN voor Windows 11. Zoals u kunt zien:wij raden het bijzonder aanProtonVPN.
 2. Vervolgens moet u de Windows-app van de VPN downloaden en installeren op uw Windows-apparaat. Dit duurt niet langer dan een minuut.
 3. Log in op de VPN-app (indien nodig) en maak verbinding met een server op de door u gewenste locatie. Dit zorgt ervoor dat uw gegevens gecodeerd zijn.
 4. Je bent klaar! Als u problemen ondervindt bij het deblokkeren van inhoud, zorg er dan voor dat u dat doetWis de cache en cookies van uw browser.

Zo kunt u handmatig een gratis VPN op Windows 11 installeren via Instellingen:

 1. Navigeren naarInstellingen>Netwerk en internet>VPN>VPN toevoegen.
 2. Vervolgens moet u het volgende opgeven: VPN-provider, Verbindingsnaam, Servernaam of -adres, VPN-type en Type aanmeldingsgegevens.
 3. Eenmaal toegevoegd, kunt u het hieronder vindenInstellingen>Netwerk en internet>VPN-verbindingen.
 4. KlikAansluiten. Als alternatief kunt u de VPN vinden en verbinding maken via het netwerkpictogram op de taakbalk.

Windows 11 VPN-testmethodologie

De meeste gratis VPN's zijn zeer beperkt, dus het vinden van de juiste voor Windows 11-gebruikers kan lastig zijn. Ons team van experts richtte zich op aanbieders met alle onderstaande kenmerken:

 • Netwerk:Veel gratis VPN’s bieden slechts servers op één of twee locaties aan. Sommige van de hierboven genoemde gratis VPN’s hebben echter servers in meer dan 10 landen. Dit maakt het gemakkelijker om er een in de buurt van uw locatie te vinden en geografische beperkingen te omzeilen
 • Snelheid:Hoewel de meeste gratis VPN's niet zo snel zullen zijn als de best betaalde VPN's voor Windows 11, zou je ze in sommige gevallen nog steeds moeten kunnen gebruiken om te browsen en zelfs te streamen. We hebben de gevondensnelste VPN'svoor Windows 11 door ze zelf te testen. In de meeste gevallen zult u geen last hebben van bandbreedtebeperking
 • Beveiliging:We hebben altijd 256-bit AES-codering gevonden,adodemansknopen dat lekbescherming het absolute minimum is voor de veiligheid. Daarom geven we prioriteit aan gratis VPN’s die meer geavanceerde functies bieden, zoals stealth-modi of split-tunneling.
 • Privacy:Het probleem met veel gratis VPN's voor Windows 11 is dat ze geld verdienen door uw browsegegevens te registreren en aan derden te verkopen! Na geanalyseerd te hebben140 VPN-logboekbeleid, weten wij welke uw privacy het beste beschermen.
 • Makkelijk te gebruiken:Uiteraard hebben onze top-VPN’s een Windows-app nodig. We hebben echter ook gezocht naar aanbieders die onbeperkte bandbreedte, onbeperkte verbindingen en 24/7 livechat aanbieden, omdat deze allemaal de toegangsdrempel verlagen.

Dit is slechts een klein deel van ons volledige bedragVPN-testmethodologiewaarbij hands-on VPN's worden getest op gebieden als serversnelheid, beveiliging en deblokkering. Zo kunnen we met succes de beste VPN’s vinden die aan uw behoeften voldoen.

Windows 11 gratis VPN's: veelgestelde vragen

Waarom zijn betaalde VPN’s beter dan gratis VPN’s?

Terwijl we de beste hebben gevondengratis VPN'svoor Windows 11 zijn ze nog steeds erg beperkt vergeleken met de best betaalde VPN’s. Voor starters,je hebt meestal slechts toegang tot een paar serversop een klein aantal locaties. Het is daarom mogelijk dat u geen snelle server in de buurt van uw locatie kunt vinden. Het kan ook zijn dat u moeite heeft met het deblokkeren van websites en services met geografische beperkingen.

Er zijn ook ernstiger risico's. Gratis VPN's kunnen bijvoorbeeld eenvoudigweg een nieuwe naam krijgen als de negatieve aandacht te veel wordt, zodat gratis aanbieders minder te verliezen hebben als ze dat doengebruikers misleidenover het soort logboeken dat ze per ongeluk bijhoudenlekken hun eigen databases met gebruikersgegevensonline.

Voor maximale bescherming raden we aan om in plaats daarvan een betaalde VPN te gebruiken. Veel hiervan bevatten een geld-terug-garantie, zodat u ze zonder risico kunt uitproberen.

Vanwege het grote aantal gebruikers dat gratis VPN-diensten gebruikt (en het kleine aantal beschikbare servers), resulteert zware belasting in lage snelheden. Hoewel dit misschien niet al te veel invloed heeft op je browsen, maakt het streaming en torrenting wel erg moeilijk. Houd er ook rekening mee dat zelfs de beste gratis VPN’s een beperkt aantal beveiligingsfuncties bieden. Sommige bieden geen kill-schakelaar ofDNS-lekbescherming bijvoorbeeld.

Zijn gratis VPN's legaal?

Ja,gratis VPN's en betaalde VPN's zijn dat wellegaal in de overgrote meerderheid van de landenover de hele wereld (een paar uitzonderingen zijn onder meerChinaen Iran). Er moet echter worden opgemerkt dat het feit dat VPN's legaal zijn, niet betekent dat ze kunnen worden gebruikt voor illegale activiteiten zoals het torrenten van auteursrechtelijk beschermd materiaal. Dat is nog steeds illegaal, ook al is het moeilijker om de identiteit van de gebruiker in kwestie te achterhalen.

Heeft Windows 11 een gratis VPN ingebouwd?

Net als de meeste besturingssystemen is Windows 11 standaard voorzien van een VPN-client. U moet echter uw eigen servergegevens opgeven, en deze zijn beperkt tot een handvolgemeenschappelijke verbindingsprotocollen. Je zou kunnencreëer je eigen VPNmaar voor de meeste mensen zal het gemakkelijker zijn om zich eenvoudigweg aan te melden voor een van de vele consumenten-VPN’s op de markt.

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Terrell Hackett

Last Updated: 23/09/2023

Views: 5877

Rating: 4.1 / 5 (72 voted)

Reviews: 87% of readers found this page helpful

Author information

Name: Terrell Hackett

Birthday: 1992-03-17

Address: Suite 453 459 Gibson Squares, East Adriane, AK 71925-5692

Phone: +21811810803470

Job: Chief Representative

Hobby: Board games, Rock climbing, Ghost hunting, Origami, Kabaddi, Mushroom hunting, Gaming

Introduction: My name is Terrell Hackett, I am a gleaming, brainy, courageous, helpful, healthy, cooperative, graceful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.